Ayada Maldives Resort Teknoloji Ortağı Olarak WeBee’yi Tercih Etti

TripAdvisor’da dünya çapındaki en iyi 25 resort arasında listelenen ve Traveler’s Choice 2019’u kazanan Ayada Maldives Resort‘un, personel verimliliğini ve misafir etkileşimini artırmak için, WeBee Misafir Etkileşim Platformu’nu seçtiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

WeBee Uçtan Uca Misafir Etkileşim Platformu aracılığıyla Ayada Maldives Resort misafirleri mobil uygulama sayesinde personelle doğrudan iletişim kurup talep ve şikâyetlerine daha hızlı yanıt veya çözüm bulabiliyor. Öte yandan, Ayada Maldives Resort da  platformumuzun kişiselleştirilmiş pazarlama yaklaşımı sayesinde anlık bildirimler, genel ve hızlı anketlerle iletişim kanallarını çeşitlendirebiliyor.

WeBee olarak misafir etkileşim uygulamızdan faydalanan otellerin oda başı gelirlerini 30$’dan 36$’a çıkararak %20 artış yakalamalarına ve ortalamada %220’yi bulan bir talep artışına destek olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu kapsamda, iş birliğinde olduğumuz hizmet sektöründeki iş ortaklarımızdan gelen olumlu yorumlar da bizi her zaman daha ileriye taşımak için heyecanlandırıyor. Ayada Maldives Resort Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Aydeniz’e de işbirliğimiz hakkındaki güzel yorumları için çok teşekkür ediyoruz:

“WeBee sayesinde, otel ihtiyaçlarımıza özel olarak geliştirilmiş harika bir mobil uygulamaya sahip olduk. Bizim için özelleştirilmiş ve böylesine karmaşık bir mobil uygulamayı oldukça kısa bir sürede geliştirmeleri beni şaşırttı. Ayrıca süreç boyunca ihtiyaçlarımızı anlayan ve deneyimleri doğrultusunda bize rehberlik eden WeBee ekibi ile çalışmak oldukça keyifliydi. Otelimize özel taleplerimizi asla reddetmediler. Eksiksiz bir uygulama için oldukça sıkı çalışan ve isteklerimizde esnek davranan Webee ekibine teşekkürler!”

Ayada Maldives Resort’un sıradışı bir tesis olduğu muhakkak, ama her otel WeBee’nin otelinize özel yaratacağı müşteri etkileşim uygulaması sayesinde zincir bir otele kıyasla 4 kat daha fazla müşteri bağlılığı sağlamayı başarabilir.

Kendi tesislerine özel uygulamanın Ayada Maldives Resort’a da misafirlerine de daha çok fayda sağlayacağını umuyor; hem oteller hem de misafirlerine olumlu etki edecek daha fazla katma değer üretmek için çalışmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.

2019-04-17T15:10:00+00:00Nisan 17th, 2019|Haberler|0 Comments